To miłość nawraca serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona, zdominowana przez siłę zła, egoizmu i strachu.

Jan Paweł II

Szczegółowe zasady korzystania ze sklepu online Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie

1. Sklep występujący pod adresem www.idmjp2.pl zajmuje się sprzedażą wysyłkową poprzez internet.
2. Sklep prowadzony jest przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, ul. Totus Tuus 30, 30 – 610 Kraków, NIP: 676-239-55-14, Regon: 120888053.
3. Zamówienia są przyjmowane poprzez sklep online na stronie idmjp2.pl, mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 12 / 422 03 44.
4. Zakupu może dokonać tylko osoba pełnoletnia.
5. Dane osobowe zawarte w zamówieniu służą tylko do jego realizacji.
6. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 28 dni roboczych. a/ Na termin realizacji zamówienia składa się: czas skompletowania przez nas zamówienia + czas dostarczenia przez Pocztę Polską.
7. Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.
8. Dostępnymi formami płatności są:
1) przedpłata na konto bankowe
2) płatność przy odbiorze osobistym
9. Ceny towaru podane w sklepie są wyrażone w PLN oraz są cenami brutto.
10. Zastrzegamy sobie prawo do zmian cen towarów występujących w ofercie, wprowadzania nowych towarów oraz modyfikacji istniejących, oraz przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych.
11. Klient może anulować zamówienie do 12 godzin od złożenia zamówienia. Rezygnacji można dokonać wysyłając wiadomość na adres e - mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
12. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient dokonujący zakupów w naszym sklepie ma prawo do rezygnacji z zakupionej pozycji w ciągu 10 dni od jej dostarczenia bez podawania przyczyny. Jest to możliwe tylko w przypadku kiedy towar nie był używany i nie uległ zniszczeniu.
13. Zwrotowi nie podlegają koszty dostawy oraz odesłania towaru. Równowartość zwracanego produktu zwracamy przelewem. UWAGA!!! - Nie przyjmujemy odsyłanych do nas pozycji "za pobraniem".
14. Zwrotom nie podlegają pozycje sprowadzane na specjalne zamówienie klientów.
15. Zwrotom nie podlegają również pozycje do których zostały dołączone płyty CD i zostały fabrycznie zapakowane. Literatura zapisana na nośnikach CD nie podlega zwrotowi.
16. Zastrzegamy sobie prawo do częściowej realizacji zamówienia, jeżeli w momencie kompletowania zabraknie którejś z pozycji. Klient zostanie o tym fakcie poinformowany mailowo. Jeżeli dokonał przedpłaty na konto, powstała nadpłata zostanie zwrócona w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu potwierdzenia przez klienta danych do przelewu.
17. Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie nie jest płatnikiem podatku VAT. Do każdego zamówienia wystawiamy rachunek, w cenę książki wliczone są odpowiednio proporcjonalnie do ilości produktów koszty wysyłki.
18. Jeżeli klient po otrzymaniu towaru znajdzie wady techniczne bądź uszkodzenia powstałe wskutek transportu, wadliwy towar należy odesłać do nadawcy. Koszty związane z odesłaniem wadliwego produktu, Instytut zwróci po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na pełnowartościowy (jeżeli z powodu wyczerpania nakładu nie będzie to możliwe) zostanie wykonany zwrot przelewem w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu potwierdzenia danych do przelewu.

19. Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny, poprzez złożenie drogą mailową pisemnego oświadczenia i odesłanie przesyłki w nienaruszonym stanie na adres Nadawcy w terminie 14 dni od dnia Dostawy. Informujemy również, ze klientowi nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży w następujących wypadkach:
a)    w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dokonaniu Dostawy;
b)    w których Produktem jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
c)   w której przedmiotem świadczenia jest Produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

20.  Do wartości zamówienia należy doliczyć koszty wysyłki, które zawierają koszty przygotowania, pakowania oraz przesyłki przedmiotu. Koszty te pokrywa ZAMAWIAJĄCY i są one doliczane automatycznie po wybraniu opcji płatności.

wysyłka standard (przelew bankowy): 10 zł (cena zawiera przygotowanie, pakowanie oraz  koszt przesyłki)
- przy zakupie większej ilości towaru powiadomienie o wysokości kosztów wysyłki jest przekazywane na adres e-mail zamawiającego.

płatność przy odbiorze osobistym: 0 zł

 

21. Złożenie zamówienia w sklepie jest równoważne z akceptacją
Polityki ochrony danych osobowych IDMJP2


22. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
23. Sądem właściwym dla rozpatrywania ewentualnych sporów wynikających z realizacji umowy zakupu jest sąd właściwy dla siedziby wykonawcy usługi.
24. Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu.

Dane do przelewu:
Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie
ul. Totus Tuus 30 

30-610 Kraków

Nr konta bankowego:
PL 94 8589 0006 0000 0031 4631 0001Newsletter

Zapisz się
do góry