Człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć, ani kim jest, ani jaka jest jego prawdziwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostatecznie przeznaczenie.

Jan Paweł II

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie jest wydawcą książki – podręcznika, skierowanej głównie do młodzieży, na temat teologii ciała Jana Pawła II. Zapraszamy na spotkanie promujące książkę - 11 lutego 2017 r., o godz. 11:00 w Białej Sali przy Sanktuarium św. Jana Pawła II. 

Młodzi czytelnicy, rodzice, wychowawcy i katecheci dowiedzą się w prosty i zrozumiały sposób, co Jan Paweł II mówił o miłości, seksualności i cielesności człowieka. To wszystko napisane przystępnym językiem, wzbogacone niezwykłą szatą graficzną. Liczne ilustracje, lustro, czy ćwiczenia praktyczne - to tylko niektóre atrakcje, które stanowią o tym, że to książka wyjątkowa. Aż chce się czytać!

W związku z ukazaniem się książki Instytut planuje cykl spotkań autorskich, podczas których ich uczestnicy będą mogli nie tylko porozmawiać z Magdaleną Siemion - autorką książki, ale także wziąć udział w warsztatach z teologii ciała, które cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród młodzieży, jak i wśród dorosłych. Warsztaty poruszają ważne i aktualne problemy tj. czym jest ludzkie ciało, co to jest miłość, po co nam małżeństwo, czy seks wyraża coś więcej niż tylko fizyczne zbliżenie? O konkretnych spotkaniach będziemy Państwa informować na stronie internetowej www.idmjp2.pl oraz w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter).

Szkoły, grupy duszpasterskie mogą również umówić się na zajęcia z teologii ciała - więcej informacji tutaj

Książkę można zamówić w sklepie online Instytutu: tutaj


Serdecznie zapraszamy spotkanie promujące książkę

11 lutego 2017 r. o godz. 11:00

Biała Sala (wejście od strony księgarni)

przy Sanktuarium św. Jana Pawła II

ul. Totus Tuus 30 

plakat spotk prom web maly


Newsletter

Zapisz się
do góry