Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.

Jan Paweł II

Zapraszamy do kreatywnego i twórczego spędzenia ferii zimowych! Pomoże Wam w tym Lolek i jego ciekawe pomysły - codziennie coś nowego :)  

Czytaj więcej: Ferie z Lolkiem online - codziennie coś nowego!

27 stycznia 2020 roku nasze maskotki - Lolek i Tola odwiedziły dzieci przebywające na oddziale dziecięcym Szpitala Miejskiego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Wizyta odbyła się w ramach projektu edukacyjnego "Lolek dzieciom", który Instytut Dialogu Międzykulturowego przygotował w ramach obchodów 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły - Jana Pawła II. 

Czytaj więcej: "Lolek dzieciom" - wizyta w Szpitalu Miejskim im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

1 czerwca 2016 roku z okazji Dnia Dziecka, maskotki Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie - Lolek i Tola, odwiedziły Samorządowe Przedszkole nr 10 im. Jana Pawła II w Krakowie.

Czytaj więcej: Lolek i Tola z okazji Dnia Dziecka

Nazywam się Lolek. Spotkaliśmy się na inauguracji Akademii Rodzinnej w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej: POZNAJCIE LOLKA I TOLĘ

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie w ramach projektu "Wakacje z Lolkiem" przedstawia rysowanki oraz puzzle związane ze Świętym Janem Pawłem II.

Czytaj więcej: Rysowanki dla dzieci i PUZZLE

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza do udziału w Wakacyjnych Warsztatach Dziennikarskich "Z piórem", realizowanych w ramach programu "Wakacje z Lolkiem".

Czytaj więcej: Wakacyjne Warsztaty Dziennikarskie - "Z piórem"

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie rusza z projektem "Wakacje z Lolkiem". Zapraszamy dzieci, młodzież szkolną, rodziców i dziadków, ciocie i wujków, sympatyków górskich szlaków turystycznych i amatorów fotografii. Słowem tych, którzy chcą w ciekawy sposób pogłębić wiedzę o życiu i nauczaniu Ojca Świętego.

Czytaj więcej: Wakacje z Lolkiem na Facebooku

Newsletter

Zapisz się
do góry