Możemy zbudować cywilizację godną człowieka. Czyniąc to, przekonamy się,  czy nasze stulecia przygotowały ziemię na nową wiosnę ludzkiego ducha.

Jan Paweł II

Kolejny odcinek cyklu "Wiara i życie" poświęcony został konferencji dla kobiet "z ducha, z ciała, z piękna" zorganizowanej przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.

Konferencja skierowana do wszystkich kobiet, bez względu na wiek czy stan cywilny. Uczestniczki wraz z zaproszonymi gośćmi zastanawiały się nad rolą i miejscem kobiety we współczesnych świecie, zarówno w wymiarze duchowym, jak i cielesnym.

Spotkanie rozpoczęło świadectwo modelki, która opowiedziała o złudnym świecie sławy i traktowaniu kobiet w show-biznesie. Panie rozmawiały o tym, jak zadbać o rozwój ducha, budować zdrowe, mądre relacje rodzinne i małżeńskie nie zaniedbując przy tym sfery ciała.

Podczas drugiej części konferencji każda z obecnych pań mogła skorzystać z profesjonalnych porad ekspertów, między innymi: coacha zdrowia, wizażystki, makijażystki czy stylistki fryzur oraz w praktyce przekonać się jaki powinna stosować makijaż, w co się ubierać i jak zawsze korzystnie wychodzić na zdjęciach.

 

Newsletter

Zapisz się
do góry