Tam za Alpami słuchał będę w duchu bicia dzwonów wzywających do modlitwy, zwłaszcza na "Anioł Pański", i równocześnie słuchał będę bicia serc moich rodaków.

Jan Paweł II

W ramach projektu  „Seniorzy z wizytą u Jana Pawła II” w dniach 29-31 sierpnia 2022 r. Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II gościł cztery grupy seniorów. W spotkaniach uczestniczyło łącznie 135 osób.

Czytaj więcej: Seniorzy z wizytą u Jana Pawła II - sierpień 2022

W ramach projektu  „Seniorzy z wizytą u Jana Pawła II” Instytut gościł 18 czerwca 2022 r. grupę z Wojnicza. Na Białe Morza przyjechała trzydziestoosobowa grupa aktywnie uczestnicząca w gminnym projekcie „Aktywny senior”. Nasi goście zwiedzili sanktuarium św. Jana Pawła II i muzeum oraz wysłuchali wykładu o całunie turyńskim. Patrząc na uśmiechnięte twarze naszych gości, wierzymy, że wizyta była udana.

Czytaj więcej: Seniorzy z wizytą u Jana Pawła II - grupa z Wojnicza

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, jak co roku, zaprasza seniorów do udziału w projekcie pn. „Seniorzy z wizytą u Jana Pawła II”.

Czytaj więcej: Seniorzy z wizytą u Jana Pawła II

6 marca 2021 roku w Centrum Jana Pawła II w Krakowie Instytut Dialogu Międzykulturowego po raz kolejny zorganizował spotkanie pn. Z wizytą u Jana Pawła II.

Czytaj więcej: Kolejne spotkanie z cyklu "Z wizytą u Jana Pawła II"

Newsletter

Zapisz się
do góry