Bogatym nie jest ten, kto posiada, ale ten, kto "rozdaje", kto zdolny jest dawać.

Jan Paweł II


W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Szkół im Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej, składam serdeczne podziękowanie Dyrekcjom, Nauczycielom i Uczniom z 13 szkół, które uczestniczyły w IV Pielgrzymce Szkół Papieskich do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie w dniu 15 października 2021 roku.

Czytaj więcej: Podziękowanie

Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie, Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie oraz Stowarzyszenie Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej serdecznie zapraszają do Krakowa na IV Pielgrzymkę Szkół Jana Pawła II pod hasłem "Nie lękajcie się", która odbędzie się 15 października 2021 roku na godzinę 10:00.

Czytaj więcej: Zaproszenie na IV Pielgrzymkę Szkół Jana Pawła II do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Witam serdecznie w nowym roku, oby lepszym i zdrowszym, niż poprzedni.
W związku z trudną sytuacją pandemiczną i brakiem możliwości spotkania się na Zebraniu Walnym, zwracam się z prośbą do Każdego z Państwa o nadesłanie propozycji dotyczących planowania pracy Stowarzyszenia Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej w 2021 roku.

Czytaj więcej: Wiadomość do Dyrektorów szkół noszących imię Jana Pawła II w Archidiecezji Krakowskiej

Szanowni Państwo,

W związku z trudną i nieprzewidywalną sytuacją wywołaną wirusem SARS-CoV-2, z przykrością informuję o zmianach w planach pracy Stowarzyszenia na jesień.

Czytaj więcej: Informacja

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do umieszczenia na Państwa stronach internetowych filmu biograficznego „Karol Wojtyła – nasz Papież”.

Film ten jest wprowadzeniem do cyklu spotkań z tym Niezwykłym Człowiekiem i przesłaniem jakie nam pozostawił. W kolejnych miesiącach przedstawimy serie lekcji tematycznych, które przybliżą nauczanie i działalność Papieża Polaka.

 

Szanowni Państwo,

W związku z przypadającą w tym roku 100.rocznicą urodzin św. Jana Pawła II – naszego Patrona,

serdecznie zapraszam

Dyrektora lub delegowanego Nauczyciela na Walne Zebranie Stowarzyszenia Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej.

Czytaj więcej: Zaproszenie na Walne Zebranie Stowarzyszenia Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej składam serdeczne podziękowania za udział w XI Zlocie uczniów w Dolinie Chochołowskiej, którzy przybyli aby wspólnie świętować Imieniny Patrona na turystycznym szlaku w dniu 4 listopada.

Czytaj więcej: PODZIĘKOWANIE

Stowarzyszenie Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej zaprasza po raz jedenasty na „Imieniny Patrona na turystycznym szlaku”.

Czytaj więcej: Zaproszenie na "Imieniny Patrona na turystycznym szlaku", Dolina Chochołowska, 4 listopada 2019

Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie, Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie oraz Stowarzyszenie Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej serdecznie zapraszają do Krakowa na III Pielgrzymkę Szkół Jana Pawła II która odbędzie się 16 października 2019 roku.

Czytaj więcej: Zaproszenie na III Pielgrzymkę Szkół im. Jana Pawła II

Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Lubniu pod patronatem Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej, Wójta Gminy Lubień zaprasza na konkurs tematyczny dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych noszących im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej przebiegający pod hasłem „Gaude Mater Polonia”.

Czytaj więcej: Konkurs tematyczny „Gaude Mater Polonia”

Plan pracy Stowarzyszenia Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej na rok 2019, przyjęty na zebraniu dyrektorów w dniu 12 marca 2019r w Krakowie.

Czytaj więcej: Plan pracy Stowarzyszenia Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej na rok 2019

Z A P R O S Z E N I E

Serdecznie zapraszam Dyrektora lub delegowanego Nauczyciela na Walne Zebranie Stowarzyszenia Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej.

Czytaj więcej: Zaproszenie na Walne Zebranie Stowarzyszenia Szkół im. Jana Pawła ll Archidiecezji Krakowskiej

„Bóg się rodzi, Moc truchleje”

Czytaj więcej: Życzenia

Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie, Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie oraz Stowarzyszenie Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej serdecznie zapraszają 16 października 2018 roku na obchody 40. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę św. Piotra.

Czytaj więcej: Zaproszenie na obchody 40. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę św. Piotra

Strona 1 z 2

Newsletter

Zapisz się
do góry