Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

W związku z zaistniałą trudną sytuacją wywołaną epidemią Covid – 19 i aktualnymi wytycznymi Premiera i Ministra Edukacji Narodowej oraz na podstawie § 8 pkt 2, dokonujemy następujących zmian w przebiegu Konkursu Papieskiego.


1. Konkurs Papieski organizowany na 100 lecie urodzin Świętego Jana Pawła II zostaje zakończony na obecnym etapie – bez organizowania III etapu wojewódzkiego.

2. Równocześnie 3 uczniów z najwyższą punktacją zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego, otrzymuje tytuł laureata tegoż konkursu. Są to:

Hebda Dominik
Nicieja Gabriela
Kaim Martyna

Pozostałych 7 uczestników otrzymuje tytuł finalisty. Są to:

Gorczyca Patrycja
Kulig Justyna
Sajdak Zofia
Ciochoń Amelia
Jabłoński Tomasz
Kornaś Amelia
Warchoł Bartłomiej

3. Nagrody i dyplomy dla laureatów i finalistów oraz podziękowania dla opiekunów, zostaną wysłane pocztą do dnia 26 czerwca 2020 r. Z przykrością informujemy, że w związku z obecną sytuacją oraz prognozami na przyszłość, zmuszeni jesteśmy zastąpić główną nagrodę, którą miała być pielgrzymka do Rzymu, nagrodami rzeczowymi. 

4. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za podjęcie konkursowego trudu. Dziękujemy opiekunom za wprowadzanie uczniów w trudny, ale piękny temat Świętego Jana Pawła II. Niech zdobyta wiedza o Świętym Janie Pawle II jeszcze bardziej zbliża Was do tego wielkiego Polaka najgodniejszego patrona, a jego nauka niech będzie drogowskazem w tych trudnych i niepewnych czasach. Jednocześnie życzymy powodzenia w końcowych dniach edukacji, zdrowia i mimo wszystko radości i ufności, wszak to do Was mówił: „to wy jesteście ludźmi jutra. Przyszłość jest w waszych sercach i rękach.”

Do zobaczenia w lepszych, zdrowych czasach.

Newsletter

Zapisz się
do góry