Bogatym nie jest ten, kto posiada, ale ten, kto "rozdaje", kto zdolny jest dawać.

Jan Paweł II

8 czerwca 2018 roku w siedzibie Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie został rozstrzygnięty konkurs dla uczniów oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych pt. „Odkrywamy miejsca związane ze św. Janem Pawłem II”.

Na konkurs nadesłane zostało 14 prac z całej Polski. Nagrodzono 3 oraz wyróżniono 1 pracę .


Nagrodzone:
• Buczek Dominika – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Jaracza w Tarnowie
• Kulma Patrycja – Szkoła Podstawowa im. S. Emilii Podolskiej w Grajowie
• Olszowska Justyna - Szkoła Podstawowa nr 1 w Piwnicznej Zdroju

Wyróżnienia:
• Pustułka Miłosz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Piwnicznej Zdroju

Skład jury:
Agata Szuta - Dyrektor Instytutu, przewodniczący jury
Katarzyna Twardosz
Elżbieta Wojtan

Protokół rozstrzygnięcia konkursu (.pdf)

 

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informuję, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie z siedzibą przy ul. Totus Tuus 30 w Krakowie (30-610 Kraków), email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, ul. Totus Tuus 30, 30-610 Kraków lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w związku z ogłoszeniem wyników konkursu „Odkrywamy miejsca związane ze św. Janem Pawłem II” na podstawie udzielonej zgody. Przetwarzanie danych osobowych na potrzeby ww. produktów mieści się w zakresie działalności gospodarczej Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.
4. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane ręcznie oraz automatycznie w celach realizacji zadań statutowych Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.
5. Administrator przetwarza Państwa dane osobowe w zakresie, w jakim nam je Pan/i przekazał/a
6. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu ustania celu przetwarzania lub przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentów, w których ujęte są dane, określonej w przepisach wykonawczych do ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach.
7. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do:
• żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych osobowych
• żądania od Administratora sprostowania Pani/Pana danych osobowych
• żądania od Administratora usunięcia Pani/Pana danych osobowych
• żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych
• wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/pana danych osobowych
• przenoszenia Pani/Pana danych osobowych
• wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8. Z powyższych praw można skorzystać poprzez: kontakt e-mailowy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą poczty tradycyjnej, listownie na adres: Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, ul. Totus Tuus 30, 30-610 Kraków.
9. Informujemy również, że: Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizyczne, techniczne i organizacyjne ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Newsletter

Zapisz się
do góry