Naród ginie, gdy znieprawia swojego ducha, naród rośnie, gdy duch jego coraz bardziej się oczyszcza i tego żadne siły zewnętrzne nie zdołają zniszczyć.

Jan Paweł II

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza do aktywnego udziału w programach wychowawczych kierowanych do najmłodszych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej. To na rodzicach, nauczycielach i opiekunach spoczywa obowiązek  kształtowania u dziecka odpowiednich postaw moralnych oraz obowiązek wpajania umiejętności pozwalających rozpoznawać i hierarchizować wartości. Zróbmy wszystko, aby zadanie to wypełnić ze świadomą odpowiedzialnością za los  młodego pokolenia. Z myślą o rodzicach i opiekunach zamieszczać będziemy artykuły z zakresu dydaktyki, logopedii, psychologii lub pediatrii oraz dziedzin pokrewnych.

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie jest samorządową  instytucją kultury, której organizatorami są: Województwo Małopolskie, Gmina Kraków oraz Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!” w Krakowie. Misją Instytutu jest zachowanie i promowanie dziedzictwa, które pozostawił po sobie Ojciec Święty oraz dialog między religiami i kulturami. Instytut prowadzi szeroką działalność kulturalną i edukacyjną oraz wspiera różnorodne inicjatywy poświęcone promowaniu wartości uniwersalnych na podstawie dziedzictwa Jana Pawła II.

Dział Edukacji

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie
 ul. Totus Tuus 30, 30- 610 Kraków
tel. 12 422 03 44 wewn. 324

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.edukacja.idmjp2.pl
facebook.com/EdukacjaIdmjp2

Newsletter

Zapisz się
do góry