To miłość nawraca serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona, zdominowana przez siłę zła, egoizmu i strachu.

Jan Paweł II

18 marca 2018 roku w ramach kolejnego spotkania Akademii Rodzinnej odbyły się warsztaty Koszyk wielkanocny, podczas których mali artyści wykonali samodzielnie piękne ozdoby wielkanocne.

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych Biała Sala Instytutu wypełniła się po brzegi. Niedzielne spotkanie wprawiło uczestników w nastrój świątecznych przygotowań, ponieważ jego głównym tematem były wielkanocne ozdoby. Dzieci wraz z rodzicami przekonały się, w jaki sposób tchnąć życie w przedmioty codziennego użytku i przeobrazić je w niepowtarzalne ozdoby. W ten sposób słoiczek stał się żółtym kurczaczkiem, plastikowa łyżeczka wesołym króliczkiem, a fragment wytłaczanki piękną kurą. Mimo tego, że zajęcia wymagały sporo prazy i zaangażowania z twarzy dzieci nie znikał uśmiech. Wysiłek się opłacił, bo każdy mały artysta wyszedł z zajęć z własnoręcznie wykonanym, kolorowym koszyczkiem wielkanocnym.

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie Akademii Rodzinnej – Młody naukowiec - junior odkrywca – 15 kwietnia 2018

Zapisy:

telefoniczne - 12 422 03 44

e-mailem - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy!

Harmonogram spotkań klik

 

Więcej zdjęć na profilu Facebook Instytutu kilk 

 

Fot. Katarzyna Twardosz

Newsletter

Zapisz się
do góry