Tam za Alpami słuchał będę w duchu bicia dzwonów wzywających do modlitwy, zwłaszcza na "Anioł Pański", i równocześnie słuchał będę bicia serc moich rodaków.

Jan Paweł II

26 lutego 2017 r. w ramach spotkania Akademii Rodzinnej odbył się Wielki Bal Karnawałowy, podczas którego rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszą maskę oraz najciekawszy strój karnawałowy.

W niedzielę, po Mszy św. dla dzieci, Biała Sala Instytutu zapełniła się kolorowym tłumem balowiczów, ubranych w ciekawe, karnawałowe stroje. Gościliśmy m.in. biedronkę, Indiankę, rycerza, Koszałka Opałka, piękne księżniczki, superbohaterów oraz wiele innych barwnych postaci, a także całe rodziny w przebraniach - parę królewską wraz z księżniczką i smokiem oraz bohaterów bajki o "Czerwonym Kapturku".

Wspólną zabawę oraz tańce poprowadził wodzirej, który zadbał o to, aby uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Na parkiet wyruszyli również rodzice, którzy wspierali pociechy podczas konkursów.

Podczas balu rozstrzygnięto konkurs na najładniejsze maski, które wybrano spośród prac wykonanych przez uczestników styczniowych warsztatów Akademii Rodzinnej. Nagrodzono również najciekawsze stroje karnawałowe.

Wszyscy świetnie się bawili i radośnie pożegnali karnawał. 

 

Zapraszamy zapisów na kolejne sportkanie Akademii Rodzinnej - 26 marca 2017 r. 

Szczegóły tutaj

 

Więcej zdjęć z Balu Karnawałowego na profilu Instytutu na Facebooku 


Fot. Katarzyna Twardosz

Newsletter

Zapisz się
do góry