Naród ginie, gdy znieprawia swojego ducha, naród rośnie, gdy duch jego coraz bardziej się oczyszcza i tego żadne siły zewnętrzne nie zdołają zniszczyć.

Jan Paweł II

11 września 2016 roku uroczyście zaingurowaliśmy nowy rok szkolny w Akademii Rodzinnej. Spotkanie obfitowało w atrakcje dla całych rodzin, które do wspólnej zabawy zaprosił.. Smok!

Z niecierpliwością i zaciekawieniem wszyscy oczekiwaliśmy na inaugurację kolejnej odsłony Akademii Rodzinnej. Tradycyjnie zapoczątkowała ją Msza Święta dla dzieci w Sanktuarium św. Jana Pawła II.

Przed Kościołem na wszystkie dzieci czekał wielki zielony smok, który zapraszał ich na wielką smoczą zabawę. 

Konkursy z nagrodami, gry, zabawy i tańce, to tylko niektóre atrakcje jakie czekały na naszych milusińskich. Podczas zabawy udział w konkursach brali również rodzice, którzy świetnie się sprawdzili w roli smoka oraz ujawnili swoje talenty artystyczne tworząc zwierzaki z balonów. Wszystkim uczestnikom dopisywały świetne humory .

Na zakończenie inauguracji dzieci otrzymały indeksy Akademii Rodzinnej, dzięki którym po zebraniu wszystkich pieczątek będą mogły otrzymać odznakę przyjaciela Lolka oraz nagrodę.

Oprawę artystyczną nad naszą inauguracją zapewnił Radosław Omieciński z Grupy Estradowej „Maska”.

Przypominamy, że zapisów na poszczególne warsztaty lub jednorazowo na cały rok, można dokonywać drogą mailową bądź telefoniczną. Zachęcamy wszystkich do udziału. Zostało niewiele wolnych miejsc!!

 

Fotorelacja
(Więcej zdjęć na profilu IDMJP2 na Facebooku - klik)

 

Poniżej harmonogram zajęć na rok szkolny 2016/2017:

akademia rodzinna 2016 17 male

 

Patron medialny:

logo czasdzieci jpg 300px

 

Newsletter

Zapisz się
do góry