Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza osoby indywidualne i grupy do uczestnictwa w Grze Miejskiej - Śladami św. Jana Pawła II. Celem gry jest zapoznanie Małopolan z krakowskim okresem życia Karola Wojtyły - jako studenta, kleryka, księdza, biskupa i kardynała.

Gra miejska będzie wyzwaniem nie tylko dla osób indywidualnych, zespołów, ale i dla całych rodzin. Zadaniem uczestników będzie m.in. odwiedzić wszystkie punkty przystankowe, rozszyfrować zagadki i zebrać odpowiednią ilość elementów, z których po złożeniu powstanie układanka.

 

 Gra rozpoczyna się 21 maja 2016 r.

→ Szczegóły realizacji 1. zadania – i odnalezienie miejsca startowego gry - zostaną podane uczestnikom zabawy przed jej rozpoczęciem, tj. w dniu 18 maja br. – w rocznicę urodzin Karola Wojtyły na stronie głównej Instytutu www.idmjp2.pl i profilu FB. Facebook/IDMJP2 .

→ Każdy punkt na mapie gry zawiera zagadkę, której rozwiązanie wskaże dalszą drogę. 

→ Gra miejska kończy się o godz. 14.00 Pod Oknem Papieskim przy ul. Franciszkańskiej 3.

 

Organizator przewiduje nagrody rzeczowe dla zwycięzcy lub drużyny (m. in. tablet Lenovo) oraz drobne upominki dla biorących udział w grze. Udział w grze jest całkowicie bezpłatny.

 

Zgłoszenie osób i drużyn można dokonać do 20 maja br. do godz. 13.00,

na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy!

 

Regulamin Gry - klik

 

Patronem medialnym wydarzenia jest Portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców Czas DzieciFranciszkanska 3 oraz Radio Plus.

gramiejska-web mala

Newsletter

Zapisz się
do góry