Naród ginie, gdy znieprawia swojego ducha, naród rośnie, gdy duch jego coraz bardziej się oczyszcza i tego żadne siły zewnętrzne nie zdołają zniszczyć.

Jan Paweł II

20 marca 2016r. w ramach Akademii Rodzinnej odbyły się warsztaty wielkanocne dla dzieci: STÓŁ, KTÓRY ŁĄCZY. Dzieci wraz z rodzicami przygotowywały ozdoby świąteczne pod okiem animatorki - Pani Joanny Czaplińskiej.

Spotkanie rozpoczęły wesołe zabawy integracyjne, podczas których dzieci mogly lepiej się poznać. Jajko wielkanocne było głównym "bohaterem" warsztatów, ponieważ jego motyw był obecny zarówno podczas gier, jak i w części plastyczno - technicznej.

Uczestnicy zajęć mogli zapoznać się z różnymi technikami wykonywania ozdób świątecznych. Przy użyciu kolorowej bibuły oraz błyszczących naklejek, dzieci wraz z rodzicami, stworzyły oryginalne kartki świąteczne, palmy oraz wyklejane jajka, które cieszyły się największym uznaniem. 

Wszyscy się świetnie bawili i cieszyli, że po raz drugi mogli zasiąść do "Stołu, który łączy" i wspólnie spędzić wspaniałe, niedzielne popołudnie. 

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie Akademii Rodzinnej - 17 kwietnia 2016 r. Z racji na duże zainteresowanie warsztatami zostało już niewiele miejsc wolnych. 

Zapisy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 12 422 03 44

Fotorelacja:

 

 

Patron medialny:

logo czasdzieci jpg 300px

Newsletter

Zapisz się
do góry