Człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć, ani kim jest, ani jaka jest jego prawdziwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostatecznie przeznaczenie.

Jan Paweł II

20 marca 2016r. o godz. 12.00 w ramach Akademii Rodzinnej organizowanej przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie odbędą się wielkanocne warsztaty: STÓŁ, KTÓRY ŁĄCZY (zajęcia poprowadzi - Joanna Czaplińska), mające na celu umocnienie relacji rodzic-dziecko.

 

 

20 marca 2016 godz. 12.00

Biała Sala - wejście od strony księgarni

 

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym wraz z rodzicami.

W marcowej odsłonie spotkamy się przy wspólnym stole by wspólnie przygotowywać kolorowe ozdoby Wielkanocne.

Przypominamy, że co miesiąc odbywają się spotkania dla całych rodzin, podczas których organizowane są gry i zabawy, zajęcia logopedyczne, warsztaty plastyczne, muzyczne, teatralne oraz edukacyjne, spotkania z policjantami z Małopolskiego Ruchu Drogowego (w tym pierwsza pomoc). Rodzice mogą skorzystać z porad specjalistów w tym: logopedów, terapeutów integracji sensorycznej, specjalistów w zakresie wczesnego rozwoju dziecka, specjalistów korekcji wad postawy, rehabilitantów, psychologów i pedagogów oraz prawników.
Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu dzieci z rodzicami poprzez organizowanie wspólnych zajęć dla rodzin!

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zapisów można dokonywać mailowo bądź telefonicznie:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , 12 422 03 44

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!

plakat akademia20marca maly

 

Patron medialny

logo czasdzieci jpg 300px
Newsletter

Zapisz się
do góry