Wiara i rozum są jak dwa skrzydła, na których duch ludzki unosi się ku kontemplacji prawdy.

Jan Paweł II

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza dzieci oraz rodziców na warsztaty wokalno-aktorskie organizowane w ramach Akademii Rodzinnej 17 stycznia 2016 roku o godz. 12.00.

 

 

17 stycznia 2016 o godz. 12.00

Biała Sala - wejście od strony księgarni

 

Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym wraz z rodzicami. 

Rodzinne kolędowanie – mini warsztaty wokalne dla Małych i Dużych

Śpiewanie to wielka radość, a śpiewanie w grupie to szansa na eksplozję radości.
Zapraszam na zajęcia , które pozwolą z większą łatwością wyśpiewać znane kolędy. Spróbujemy poćwiczyć głos, oddech, samogłoski wszystko to co tworzy dobrą technikę wokalną.
Mam nadzieję, że to kolędowe spotkanie będzie dobrym początkiem Rodzinnego Podśpiewywania.

Podczas zajęć uczestnicy na bazie ćwiczeń doświadczą:

- jak śpiewać swobodnie
- jak oddychać głęboko
- jak operować głosem na bazie samogłosek

 

Informacja dla uczestników : prosimy o przypomnienie sobie słów kolęd „Przybieżeli do Betlejem” , „Dzisiaj w Betlejem”, „ Lulajże Jezuniu”

 

Warsztaty poprowadzi Magda Sekuła - Lemberger – wokalistka, pedagog, trener głosu
Od ponad 10 lat zajmuję się propagowaniem zdrowego głosu prowadząc treningi indywidualne, wykłady,warsztaty, szkolenia, lekcje śpiewu, rehabilitacje głosu.
Absolwentka PWST w Krakowie, Wydział Aktorski, Specjalizacja Wokalno – Estradowa. Dwuletni staż w Studium Wokalno - Aktorskim im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Ukończony staż w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie w ramach Programu Pomocy Psychologicznej. Uczestnik konferencji naukowych organizowanych przez Międzynarodową Organizację Nauczycieli MIX – IVTOM.
Swoją wiedzę zdobywa od najlepszych specjalistów w dziedzinie emisji głosu: Dean Kaelin, Dr. Hubert Noe, John Henny, Teri Stock, Kevin Mahogany, Jaime Vendera.
Specjalizuje się w kreowaniu wizerunku poprzez głos kierując się założeniem, że emisja głosu to nie tylko nauka o głosie. To podróż w głąb siebie i praca nad wiarą w samego siebie. Metoda pracy to poszerzanie świadomości w obszarze głosu, ciała w oparciu o techniki emisyjne i aktorskie.

 

 

Zapisy:

telefoniczne - 12 422 03 44

e-mailem - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

plakat akademia 17 stycznia maly

 

 

Patron medialny

logo czasdzieci jpg 300px
Newsletter

Zapisz się
do góry