Tak jak sól nadaje smak pożywieniu i jak światło oświeca ciemności, tak świętość nadaje pełny sens życiu, czyniąc je odblaskiem chwały Bożej.

Jan Paweł II

20 grudnia 2015r. w ramach Akademii Rodzinnej odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe dla dzieci: STÓŁ, KTÓRY ŁĄCZY. Dzieci wraz z rodzicami przygotowywały ozdoby świąteczne pod okiem animatorki - Pani Joanny Czaplińskiej.

Uczestników przywitał tradycyjnie nasz kolega Lolek wraz ze swoją przyjaciółką.

Dzieci składały sobie życzenia, tworząc tym samym piękny kolorowy łańcuch na choinkę. Uczestnicy zajęć mogli zapoznać się z różnymi technikami wykonywania ozdób świątecznych. Furorę robiły piękne renifery, które powstawały z patyczków laryngologicznych oraz małe choineczki. Niejeden rodzic odkrył w sobie talent plastyczny.

Na koniec zajęć wspólnie z Lolkiem i jego koleżanką wszyscy zaśpiewali kolędę „Wśród nocnej ciszy”.

Salę, w której odbywały się zajęcia, zdobiła wystawa utworzona z nagrodzonych oraz wyróżnionych w konkursie „Kartka dla papieża Franciszka” prac. Zgromadzeni z chęcią podziwiali talent plastyczny laureatów.

Wszyscy się świetnie bawili i z niecierpliwością czekają na następną Akademię Rodzinną, która odbędzie się już 15 stycznia.


Serdecznie zapraszamy i prosimy o wcześniejsze zapisy.

Ilość miejsc ograniczona!!!

Zapisy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 12 422 03 44

 

Fotorelacja:
(więcej zdjęć)

 

Fot. A. Droździk / IDMJP2

 


Patron medialny

logo czasdzieci jpg 300px

 

Newsletter

Zapisz się
do góry