Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.

Jan Paweł II

Już 22 marca 2015 r. w ramach Akademii Rodzinnej organizowanej przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie odbędą się warsztaty mające na celu umocnienie relacji rodzic-dziecko. Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami.  W marcowej odsłonie spotkamy się przy wspólnym stole, by razem przygotowywać różnego rodzaju ozdoby Wielkanocne.  

Zajęcia poprowadzi Joanna Czaplińska.

Przypominamy, że co miesiąc odbywają się spotkania dla całych rodzin, podczas których organizowane są  gry i zabawy, zajęcia logopedyczne, warsztaty plastyczne, muzyczne oraz edukacyjne, spotkania z policjantami z Małopolskiego Ruchu Drogowego (w tym pierwsza pomoc). Rodzice mogą skorzystać z porad specjalistów w tym: logopedów, terapeutów integracji sensorycznej, specjalistów w zakresie wczesnego rozwoju dziecka, specjalistów korekcji wad postawy, rehabilitantów, psychologów i pedagogów oraz prawników.
Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu dzieci z rodzicami poprzez  organizowanie wspólnych zajęć dla rodzin!. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zapisy na najbliższe warsztaty odbywać się będą w niedzielę 15 marca 2015 r. po Mszy Świętej dla dzieci (godz. 11.00) oraz pod numerem tel.: 12 422 03 44 od pn – pt w godz. 8:00-14:00.
Ilość miejsc ograniczona.

Newsletter

Zapisz się
do góry