Zapraszamy na spacery po Krakowie zatytułowane „KAROL WOJTYŁA - AKTOR, DRAMATURG, KAPŁAN ARTYSTÓW, PRZYJACIEL RAPSODYKÓW” , realizowane w ramach „Sceny Papieskiej”.


Podczas tej wędrówki przywołana zostanie biografia Wojtyły - Kapłana - Artysty – Dramaturga; wspólnie z jej uczestnikami zatrzymamy się przy miejscach ważnych dla dorobku kulturowego Miasta Królów, związanymi z tak bliskim Papieżowi światem teatrum nauki i sztuki. To propozycja poznawania biografii „Rapsodyka Słowa Odwiecznego” oraz historii teatru polskiego XX i XXI wieku; to także okazja przypomnienia fraz/cytatów polskiej poezji romantycznej i neoromantycznej.

Spacery odbywają się w centrum Krakowa, w terminie ustalonym uprzednio (data i godzina) z Przewodnikiem. Każdy Spacer rozpoczyna się na Rynku Głównym, trwa ok. 150 minut, a jego ostatnim przystankiem jest ul. Starowiślna (od strony skrzyżowania z ul. J. Dietla).

Spacery przeznaczone są dla grup zorganizowanych: młodzieży (powyżej 13 roku życia) wraz z opiekunami, grup rodzin, stowarzyszeń i klubów seniora.

Regulamin Spacerów wraz z kartą zgłoszenia do pobrania tutaj.

Szczegółowe informacje i rezerwacje: Dominika Jamrozy (autorka scenariusza spaceru, przewodnik) , tel. (12) 619 87 87 / e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Newsletter

Zapisz się
do góry