Zapraszamy do kreatywnego i twórczego spędzenia ferii zimowych! Pomoże Wam w tym Lolek i jego ciekawe pomysły - codziennie coś nowego :)  

Read more: Ferie z Lolkiem online - codziennie coś nowego!

27 stycznia 2020 roku nasze maskotki - Lolek i Tola odwiedziły dzieci przebywające na oddziale dziecięcym Szpitala Miejskiego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Wizyta odbyła się w ramach projektu edukacyjnego "Lolek dzieciom", który Instytut Dialogu Międzykulturowego przygotował w ramach obchodów 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły - Jana Pawła II. 

Read more: "Lolek dzieciom" - wizyta w Szpitalu Miejskim im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

1 czerwca 2016 roku z okazji Dnia Dziecka, maskotki Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie - Lolek i Tola, odwiedziły Samorządowe Przedszkole nr 10 im. Jana Pawła II w Krakowie.

Read more: Lolek i Tola z okazji Dnia Dziecka

Nazywam się Lolek. Spotkaliśmy się na inauguracji Akademii Rodzinnej w nowym roku szkolnym.

Read more: POZNAJCIE LOLKA I TOLĘ

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie w ramach projektu "Wakacje z Lolkiem" przedstawia rysowanki oraz puzzle związane ze Świętym Janem Pawłem II.

Read more: Rysowanki dla dzieci i PUZZLE

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza do udziału w Wakacyjnych Warsztatach Dziennikarskich "Z piórem", realizowanych w ramach programu "Wakacje z Lolkiem".

Read more: Wakacyjne Warsztaty Dziennikarskie - "Z piórem"

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie rusza z projektem "Wakacje z Lolkiem". Zapraszamy dzieci, młodzież szkolną, rodziców i dziadków, ciocie i wujków, sympatyków górskich szlaków turystycznych i amatorów fotografii. Słowem tych, którzy chcą w ciekawy sposób pogłębić wiedzę o życiu i nauczaniu Ojca Świętego.

Read more: Wakacje z Lolkiem na Facebooku

Newsletter

Zapisz się
do góry